december 10, 2019

Vorming schrijf-, lees- en rekenmethodieken

De eerste vorming voor onze vrijwilligers dit schooljaar is een feit! En wat een knaller van formaat!¬†ūüôĆ
Maar liefst 34 vrijwilligers kwamen geboeid luisteren naar de uitleg van zorgcoördinator Freya Leroy en een leerkracht (SMI Esplanade) en zorgcoördinator Anke Christiaens (Sint-Jozefscollege Capucienenlaan). Zij kwamen enkele schrijf-, lees- en rekenmethodieken toelichten. Een erg interactieve vorming, waarbij onze vrijwilligers zeker mee aan de slag kunnen tijdens onze studiebegeleiding! #IVD2019 #bronvanenergie

OVER BROEIKLAS VZW

Broeiklas vzw ondersteunt kwetsbare lagere schoolkinderen via studiebegeleiding. Door de gezinsomstandigheden dreigen ze schoolachterstand op te lopen of onderwijskansen te missen. Daarnaast is het belangrijk dat deze kinderen een positief zelfbeeld ontwikkelen. Op deze manier kan het kind later zijn eigen ontwikkelingskansen optimaal ontplooien.
Contacteer Ons
Bel 0495/51 50 49 of mail contact@broeiklas.be
Website door Integraal Digitaal
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram